Bransz Lesrooster

Kies eerst je plaats en studio, daarna je les.
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
09.00
Ouder & Kind Dansles
Leeftijd: 1,5-3
09.00 - 09.30
Start vanaf 4 aanmeldingen
09.15
09.30
Ouder & Kind Dansles
Leeftijd: 1,5-3
09.30 - 10.00
Docent: Nikki Rasing
09.45
Ouder & Kind Dansles
Leeftijd: 1,5-3
09.45 - 10.15
Docent: Aneesa Ali
10.00
Peuter Danskriebels
Leeftijd: 3+
10.00 - 10.45
Docent: Nikki Rasing
10.15
Peuter Danskriebels
Leeftijd: 3+
10.15 - 11.00
Docent: Aneesa Ali
10.30
10.45
Contact Improvisatie / Floorwork
Leeftijd: Volwassenen
10.45 - 12.00
Docent: Nikki Rasing
11.00
Kleuter Dansmix
Leeftijd: 5-6
11.00 - 11.45
Docent: Aneesa Ali
11.15
11.30
11.45
Jazzdance
Leeftijd: 7-10
11.45 - 12.45
Start vanaf 4 aanmeldingen
JazzdanceBeginners, Semi-Gevorderden
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
Dansprojecten
Dansprojecten
13.00 - 18.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
Peuter Danskriebels
Leeftijd: 3+
14.15 - 15.00
Start vanaf 4 aanmeldingen
14.30
Kleuter Dansmix
Leeftijd: 4-6
14.30 - 15.15
Docent: Jet Robert
14.45
15.00
Kleuter Dansmix
Leeftijd: 5-6
15.00 - 15.45
Docent: Lisa de Lannoy
15.15
15.30
Modern Contemporary
Leeftijd: 9-11
15.30 - 16.45
Docent: Jet Robert
Modern ContemporaryBeginners, Semi- Gevorderden
15.45
Klassiek Ballet
Leeftijd: 4-6
15.45 - 16.45
Start vanaf 4 aanmeldingen
Klassiek Ballet
Leeftijd: 6+
15.45 - 16.45
Docent: Monique Cambon
Musical
Leeftijd: 4,5-7
15.45 - 16.45
Docent: Sanne de Velde Harsenhorst
MusicalBeginners
Jazzdance
Leeftijd: 7-9
15.45 - 16.45
Docent: Lisa de Lannoy
JazzdanceBeginners, Semi-Gevorderden
16.00
16.15
16.30
16.45
Klassiek Ballet
Leeftijd: 7-11
16.45 - 17.45
Docent: Laurien Draaijer
Klassiek Ballet
Leeftijd: 9-11
16.45 - 18.00
Docent: Monique Cambon
Klassiek BalletBeginners/ Semi- Gevorderden
Modern Contemporary
Leeftijd: 12-15
16.45 - 18.00
Docent: Jet Robert
Modern ContemporaryBeginners, Semi- Gevorderden
Musical
Leeftijd: 8-11
16.45 - 18.00
Docent: Sanne de Velde Harsenhorst
MusicalBeginners, Semi- Gevorderden
Jazzdance
Leeftijd: 10-12
16.45 - 17.45
Docent: Madeleine Versteegh
JazzdanceBeginners, Semi-Gevorderden
17.00
17.15
17.30
17.45
Selectie
Leeftijd: 14+
17.45 - 19.00
Docent: Laurien Draaijer
SelectieGevorderden
Jazzdance
Leeftijd: 13-17
17.45 - 19.00
Docent: Madeleine Versteegh
JazzdanceBeginners, Semi-Gevorderden
18.00
Spitzen
Leeftijd: 11-15
18.00 - 18.30
Docent: Monique Cambon
SpitzenSemi- Gevorderden, Gevorderden
Modern Contemporary
Leeftijd: Volwassenen (16+)
18.00 - 19.15
Docent: Jet Robert
Modern ContemporaryBeginners, Semi-Gevorderden, Gevorderden
Musical
Leeftijd: 12-16
18.00 - 19.15
Docent: Sanne de Velde Harsenhorst
MusicalSemi- gevorderden, Gevorderden
18.15
18.30
Klassiek Ballet
Leeftijd: 12-16
18.30 - 19.45
Docent: Monique Cambon
Klassiek BalletSemi- Gevorderden, Gevorderden
18.45
19.00
Jazzdance
Leeftijd: Volwassenen (18+)
19.00 - 20.15
Docent: Madeleine Versteegh
JazzdanceBeginners, Semi-Gevorderden
19.15
Selectie
Leeftijd: 18-25
19.15 - 20.45
Docent: Jet Robert
SelectieGevorderden
Spitzen
Leeftijd: 16+
19.15 - 20.00
Docent: Laurien Draaijer
SpitzenSemi- Gevorderden, Gevorderden
19.30
19.45
Dansconditie Klassiek en Jazz
Leeftijd: Volwassenen
19.45 - 21.00
Docent: Monique Cambon
20.00
Klassiek Ballet
Leeftijd: volwassenen (16+)
20.00 - 21.30
Docent: Laurien Draaijer
Klassiek BalletBeginners, Semi-gevorderden, Gevorderden
20.15
20.30
Yoga Pilates
Leeftijd: Volwassenen
20.30 - 21.45
Docent: Sabrina Jansen
Yoga Pilates Alle Niveaus
20.45
Modern Contemporary
Leeftijd: Volwassenen (16+)
20.45 - 22.00
Docent: Jet Robert
Modern ContemporaryBeginners, Semi- Gevorderden, Gevorderden
21.00
Klassiek Ballet
Leeftijd: Volwassenen 30+
21.00 - 22.00
Start vanaf 4 aanmeldingen
Klassiek BalletBeginners, Semi- Gevorderden, Gevorderden
21.15
21.30
21.45

Maandag

  • Klassiek Ballet Leeftijd: 4-6Start vanaf 4 aanmeldingen
    15.45 - 16.45
  • Klassiek Ballet Leeftijd: 7-11Docent: Laurien Draaijer
    16.45 - 17.45
  • Selectie Leeftijd: 14+Docent: Laurien Draaijer
    17.45 - 19.00
  • Yoga Pilates Leeftijd: VolwassenenDocent: Sabrina Jansen
    20.30 - 21.45

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

  • Musical Leeftijd: 4,5-7Docent: Sanne de Velde Harsenhorst
    15.45 - 16.45
  • Musical Leeftijd: 8-11Docent: Sanne de Velde Harsenhorst
    16.45 - 18.00
  • Musical Leeftijd: 12-16Docent: Sanne de Velde Harsenhorst
    18.00 - 19.15
  • Spitzen Leeftijd: 16+Docent: Laurien Draaijer
    19.15 - 20.00
  • Klassiek Ballet Leeftijd: volwassenen (16+)Docent: Laurien Draaijer
    20.00 - 21.30

Vrijdag

  • Peuter Danskriebels Leeftijd: 3+Start vanaf 4 aanmeldingen
    14.15 - 15.00
  • Kleuter Dansmix Leeftijd: 5-6Docent: Lisa de Lannoy
    15.00 - 15.45
  • Jazzdance Leeftijd: 7-9Docent: Lisa de Lannoy
    15.45 - 16.45
  • Jazzdance Leeftijd: 10-12Docent: Madeleine Versteegh
    16.45 - 17.45
  • Jazzdance Leeftijd: 13-17Docent: Madeleine Versteegh
    17.45 - 19.00
  • Jazzdance Leeftijd: Volwassenen (18+)Docent: Madeleine Versteegh
    19.00 - 20.15

Zaterdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
10.45
Contact Improvisatie / Floorwork
Leeftijd: Volwassenen
10.45 - 12.00
Docent: Nikki Rasing
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30
19.45
Dansconditie Klassiek en Jazz
Leeftijd: Volwassenen
19.45 - 21.00
Docent: Monique Cambon
20.00
20.15
20.30
20.45

Dinsdag

Woensdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
13.00
Dansprojecten
Dansprojecten
13.00 - 18.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45

Zaterdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
11.45
Jazzdance
Leeftijd: 7-10
11.45 - 12.45
Start vanaf 4 aanmeldingen
JazzdanceBeginners, Semi-Gevorderden
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
Jazzdance
Leeftijd: 7-9
15.45 - 16.45
Docent: Lisa de Lannoy
JazzdanceBeginners, Semi-Gevorderden
16.00
16.15
16.30
16.45
Jazzdance
Leeftijd: 10-12
16.45 - 17.45
Docent: Madeleine Versteegh
JazzdanceBeginners, Semi-Gevorderden
17.00
17.15
17.30
17.45
Jazzdance
Leeftijd: 13-17
17.45 - 19.00
Docent: Madeleine Versteegh
JazzdanceBeginners, Semi-Gevorderden
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00
Jazzdance
Leeftijd: Volwassenen (18+)
19.00 - 20.15
Docent: Madeleine Versteegh
JazzdanceBeginners, Semi-Gevorderden
19.15
19.30
19.45
20.00

Vrijdag

  • Jazzdance Leeftijd: 7-9Docent: Lisa de Lannoy
    15.45 - 16.45
  • Jazzdance Leeftijd: 10-12Docent: Madeleine Versteegh
    16.45 - 17.45
  • Jazzdance Leeftijd: 13-17Docent: Madeleine Versteegh
    17.45 - 19.00
  • Jazzdance Leeftijd: Volwassenen (18+)Docent: Madeleine Versteegh
    19.00 - 20.15

Zaterdag

  • Jazzdance Leeftijd: 7-10Start vanaf 4 aanmeldingen
    11.45 - 12.45
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
15.45
Klassiek Ballet
Leeftijd: 4-6
15.45 - 16.45
Start vanaf 4 aanmeldingen
Klassiek Ballet
Leeftijd: 6+
15.45 - 16.45
Docent: Monique Cambon
16.00
16.15
16.30
16.45
Klassiek Ballet
Leeftijd: 7-11
16.45 - 17.45
Docent: Laurien Draaijer
Klassiek Ballet
Leeftijd: 9-11
16.45 - 18.00
Docent: Monique Cambon
Klassiek BalletBeginners/ Semi- Gevorderden
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00
Spitzen
Leeftijd: 11-15
18.00 - 18.30
Docent: Monique Cambon
SpitzenSemi- Gevorderden, Gevorderden
18.15
18.30
Klassiek Ballet
Leeftijd: 12-16
18.30 - 19.45
Docent: Monique Cambon
Klassiek BalletSemi- Gevorderden, Gevorderden
18.45
19.00
19.15
Spitzen
Leeftijd: 16+
19.15 - 20.00
Docent: Laurien Draaijer
SpitzenSemi- Gevorderden, Gevorderden
19.30
19.45
20.00
Klassiek Ballet
Leeftijd: volwassenen (16+)
20.00 - 21.30
Docent: Laurien Draaijer
Klassiek BalletBeginners, Semi-gevorderden, Gevorderden
20.15
20.30
20.45
21.00
Klassiek Ballet
Leeftijd: Volwassenen 30+
21.00 - 22.00
Start vanaf 4 aanmeldingen
Klassiek BalletBeginners, Semi- Gevorderden, Gevorderden
21.15
21.30
21.45

Maandag

Dinsdag

Donderdag

  • Spitzen Leeftijd: 16+Docent: Laurien Draaijer
    19.15 - 20.00
  • Klassiek Ballet Leeftijd: volwassenen (16+)Docent: Laurien Draaijer
    20.00 - 21.30
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
11.00
Kleuter Dansmix
Leeftijd: 5-6
11.00 - 11.45
Docent: Aneesa Ali
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
Kleuter Dansmix
Leeftijd: 4-6
14.30 - 15.15
Docent: Jet Robert
14.45
15.00
Kleuter Dansmix
Leeftijd: 5-6
15.00 - 15.45
Docent: Lisa de Lannoy
15.15
15.30

Woensdag

Vrijdag

Zaterdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
15.30
Modern Contemporary
Leeftijd: 9-11
15.30 - 16.45
Docent: Jet Robert
Modern ContemporaryBeginners, Semi- Gevorderden
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
Modern Contemporary
Leeftijd: 12-15
16.45 - 18.00
Docent: Jet Robert
Modern ContemporaryBeginners, Semi- Gevorderden
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00
Modern Contemporary
Leeftijd: Volwassenen (16+)
18.00 - 19.15
Docent: Jet Robert
Modern ContemporaryBeginners, Semi-Gevorderden, Gevorderden
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
Modern Contemporary
Leeftijd: Volwassenen (16+)
20.45 - 22.00
Docent: Jet Robert
Modern ContemporaryBeginners, Semi- Gevorderden, Gevorderden
21.00
21.15
21.30
21.45

Woensdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
15.45
Musical
Leeftijd: 4,5-7
15.45 - 16.45
Docent: Sanne de Velde Harsenhorst
MusicalBeginners
16.00
16.15
16.30
16.45
Musical
Leeftijd: 8-11
16.45 - 18.00
Docent: Sanne de Velde Harsenhorst
MusicalBeginners, Semi- Gevorderden
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00
Musical
Leeftijd: 12-16
18.00 - 19.15
Docent: Sanne de Velde Harsenhorst
MusicalSemi- gevorderden, Gevorderden
18.15
18.30
18.45
19.00

Donderdag

  • Musical Leeftijd: 4,5-7Docent: Sanne de Velde Harsenhorst
    15.45 - 16.45
  • Musical Leeftijd: 8-11Docent: Sanne de Velde Harsenhorst
    16.45 - 18.00
  • Musical Leeftijd: 12-16Docent: Sanne de Velde Harsenhorst
    18.00 - 19.15
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
09.00
Ouder & Kind Dansles
Leeftijd: 1,5-3
09.00 - 09.30
Start vanaf 4 aanmeldingen
09.15
09.30
Ouder & Kind Dansles
Leeftijd: 1,5-3
09.30 - 10.00
Docent: Nikki Rasing
09.45
Ouder & Kind Dansles
Leeftijd: 1,5-3
09.45 - 10.15
Docent: Aneesa Ali
10.00

Woensdag

Zaterdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
10.00
Peuter Danskriebels
Leeftijd: 3+
10.00 - 10.45
Docent: Nikki Rasing
10.15
Peuter Danskriebels
Leeftijd: 3+
10.15 - 11.00
Docent: Aneesa Ali
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
Peuter Danskriebels
Leeftijd: 3+
14.15 - 15.00
Start vanaf 4 aanmeldingen
14.30
14.45

Woensdag

Vrijdag

Zaterdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
17.45
Selectie
Leeftijd: 14+
17.45 - 19.00
Docent: Laurien Draaijer
SelectieGevorderden
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15
Selectie
Leeftijd: 18-25
19.15 - 20.45
Docent: Jet Robert
SelectieGevorderden
19.30
19.45
20.00
20.15
20.30

Maandag

  • Selectie Leeftijd: 14+Docent: Laurien Draaijer
    17.45 - 19.00

Woensdag

  • Selectie Leeftijd: 18-25Docent: Jet Robert
    19.15 - 20.45
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
20.30
Yoga Pilates
Leeftijd: Volwassenen
20.30 - 21.45
Docent: Sabrina Jansen
Yoga Pilates Alle Niveaus
20.45
21.00
21.15
21.30

Maandag

  • Yoga Pilates Leeftijd: VolwassenenDocent: Sabrina Jansen
    20.30 - 21.45
No events available!
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
08.45
Aerial Yoga
Leeftijd: Volwassenen (18+)
08.45 - 10.00
Start vanaf 4 aanmeldingen
Aerial YogaBeginners
09.00
09.15
09.30
09.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
Breakdance
Leeftijd: 7-12
14.30 - 15.45
Docent: Yuri Leysner
BreakdanceBeginners, Semi-Gevorderden
14.45
15.00
Breakdance
Leeftijd: 5-7
15.00 - 16.00
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceBeginners
15.15
Tapdance
Leeftijd: 7-12
15.15 - 16.15
Start vanaf 4 deelnemers
TapdanceBeginners
15.30
Urban (Afro-Latin)
Leeftijd: 6-9
15.30 - 16.30
Start vanaf 4 aanmeldingen
Urban (Afro-Latin)Beginners, Semi-Gevorderden
15.45
Musical
Leeftijd: 5-7
15.45 - 16.45
Docent: Celine Brouwer
MusicalBeginners
Street Styles
Leeftijd: 7-12
15.45 - 17.00
Docent: Yuri Leysner
Street StylesBeginners, Semi-Gevorderden
16.00
Breakdance
Leeftijd: 8-10
16.00 - 17.15
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceBeginners, Semi-Gevorderden
16.15
Zang (Musical)
Leeftijd: 12+
16.15 - 17.15
Start vanaf 4 aanmeldingen
Zang (Musical)Beginners, Semi-Gevorderden, Gevorderden
16.30
Urban (Afro-Latin)
Leeftijd: 13-17
16.30 - 17.45
Docent: Mellery Garcia Turbi
Urban (Afro-Latin)Beginners, Semi-Gevorderden
16.45
Musical
Leeftijd: 8-11
16.45 - 18.00
Docent: Celine Brouwer
MusicalBeginners, Semi-Gevorderden
17.00
Street Styles
Leeftijd: 13+
17.00 - 18.15
Docent: Yuri Leysner
Street StylesSemi-Gevorderden
17.15
Zang (Musical)
Leeftijd: 7-11
17.15 - 18.15
Start op 6 november 2017
Zang (Musical)Beginners, Semi-Gevorderden, Gevorderden
Breakdance
Leeftijd: 11-16
17.15 - 19.15
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceSemi-Gevorderden, Gevorderden
17.30
17.45
Urban (Afro-Latin)
Leeftijd: 10-13
17.45 - 19.00
Docent: Mellery Garcia Turbi
Urban (Afro-Latin)Beginners, Semi-Gevorderden
18.00
Theater
Leeftijd: 10-12
18.00 - 19.30
Docent: Jan-Willem Slotboom
TheaterSemi-Gevorderden, Gevorderden
18.15
Tapdance
Leeftijd: 16+
18.15 - 19.30
Start op 6 november 2017
TapdanceBeginners
18.30
Street Styles
Leeftijd: 17+
18.30 - 19.45
Docent: Yuri Leysner
Street StylesSemi-Gevordernen, Gevorderden
18.45
19.00
Urban (Afro-Latin)
Leeftijd: 17+
19.00 - 20.15
Docent: Mellery Garcia Turbi
Urban (Afro-Latin)Beginners, Semi-Gevorderden
19.15
Breakdance
Leeftijd: 17+
19.15 - 20.30
Start vanaf 4 aanmeldingen
BreakdanceBeginners, Semi-Gevorderden
19.30
Theater
Leeftijd: 13-15
19.30 - 21.00
Docent: Jan-Willem Slotboom
TheaterSemi-Gevorderden, Gevorderden
19.45
Street Styles
Leeftijd: 30+
19.45 - 21.00
Docent: Yuri Leysner
Street StylesBeginners, Semi-Gevorderden
20.00
20.15
Tapdance
Leeftijd: 16+
20.15 - 21.30
Docent: Sanne de Velde Harsenhorst
TapdanceBeginners
20.30
20.45
21.00
Theater
Leeftijd: 16-20
21.00 - 22.30
Docent: Jan-Willem Slotboom
TheaterSemi-Gevorderden, Gevorderden
21.15
21.30
21.45
22.00
22.15

Maandag

  • Tapdance Leeftijd: 7-12Start vanaf 4 deelnemers
    15.15 - 16.15
  • Zang (Musical) Leeftijd: 12+Start vanaf 4 aanmeldingen
    16.15 - 17.15
  • Zang (Musical) Leeftijd: 7-11Start op 6 november 2017
    17.15 - 18.15
  • Tapdance Leeftijd: 16+Start op 6 november 2017
    18.15 - 19.30

Dinsdag

  • Aerial Yoga Leeftijd: Volwassenen (18+)Start vanaf 4 aanmeldingen
    08.45 - 10.00
  • Musical Leeftijd: 5-7Docent: Celine Brouwer
    15.45 - 16.45
  • Musical Leeftijd: 8-11Docent: Celine Brouwer
    16.45 - 18.00
  • Theater Leeftijd: 10-12Docent: Jan-Willem Slotboom
    18.00 - 19.30
  • Theater Leeftijd: 13-15Docent: Jan-Willem Slotboom
    19.30 - 21.00
  • Theater Leeftijd: 16-20Docent: Jan-Willem Slotboom
    21.00 - 22.30

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

  • Breakdance Leeftijd: 5-7Docent: Haico van Dijk
    15.00 - 16.00
  • Breakdance Leeftijd: 8-10Docent: Haico van Dijk
    16.00 - 17.15
  • Breakdance Leeftijd: 11-16Docent: Haico van Dijk
    17.15 - 19.15
  • Breakdance Leeftijd: 17+Start vanaf 4 aanmeldingen
    19.15 - 20.30
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
08.45
Aerial Yoga
Leeftijd: Volwassenen (18+)
08.45 - 10.00
Start vanaf 4 aanmeldingen
Aerial YogaBeginners
09.00
09.15
09.30
09.45

Dinsdag

  • Aerial Yoga Leeftijd: Volwassenen (18+)Start vanaf 4 aanmeldingen
    08.45 - 10.00
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
14.30
Breakdance
Leeftijd: 7-12
14.30 - 15.45
Docent: Yuri Leysner
BreakdanceBeginners, Semi-Gevorderden
14.45
15.00
Breakdance
Leeftijd: 5-7
15.00 - 16.00
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceBeginners
15.15
15.30
15.45
16.00
Breakdance
Leeftijd: 8-10
16.00 - 17.15
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceBeginners, Semi-Gevorderden
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
Breakdance
Leeftijd: 11-16
17.15 - 19.15
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceSemi-Gevorderden, Gevorderden
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15
Breakdance
Leeftijd: 17+
19.15 - 20.30
Start vanaf 4 aanmeldingen
BreakdanceBeginners, Semi-Gevorderden
19.30
19.45
20.00
20.15

Woensdag

  • Breakdance Leeftijd: 7-12Docent: Yuri Leysner
    14.30 - 15.45

Vrijdag

  • Breakdance Leeftijd: 5-7Docent: Haico van Dijk
    15.00 - 16.00
  • Breakdance Leeftijd: 8-10Docent: Haico van Dijk
    16.00 - 17.15
  • Breakdance Leeftijd: 11-16Docent: Haico van Dijk
    17.15 - 19.15
  • Breakdance Leeftijd: 17+Start vanaf 4 aanmeldingen
    19.15 - 20.30
No events available in jazzdance-street category!
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
15.45
Musical
Leeftijd: 5-7
15.45 - 16.45
Docent: Celine Brouwer
MusicalBeginners
16.00
16.15
16.30
16.45
Musical
Leeftijd: 8-11
16.45 - 18.00
Docent: Celine Brouwer
MusicalBeginners, Semi-Gevorderden
17.00
17.15
17.30
17.45

Dinsdag

  • Musical Leeftijd: 5-7Docent: Celine Brouwer
    15.45 - 16.45
  • Musical Leeftijd: 8-11Docent: Celine Brouwer
    16.45 - 18.00
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
15.45
Street Styles
Leeftijd: 7-12
15.45 - 17.00
Docent: Yuri Leysner
Street StylesBeginners, Semi-Gevorderden
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
Street Styles
Leeftijd: 13+
17.00 - 18.15
Docent: Yuri Leysner
Street StylesSemi-Gevorderden
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30
Street Styles
Leeftijd: 17+
18.30 - 19.45
Docent: Yuri Leysner
Street StylesSemi-Gevordernen, Gevorderden
18.45
19.00
19.15
19.30
19.45
Street Styles
Leeftijd: 30+
19.45 - 21.00
Docent: Yuri Leysner
Street StylesBeginners, Semi-Gevorderden
20.00
20.15
20.30
20.45

Woensdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
15.15
Tapdance
Leeftijd: 7-12
15.15 - 16.15
Start vanaf 4 deelnemers
TapdanceBeginners
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
Tapdance
Leeftijd: 16+
18.15 - 19.30
Start op 6 november 2017
TapdanceBeginners
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
Tapdance
Leeftijd: 16+
20.15 - 21.30
Docent: Sanne de Velde Harsenhorst
TapdanceBeginners
20.30
20.45
21.00
21.15

Maandag

  • Tapdance Leeftijd: 7-12Start vanaf 4 deelnemers
    15.15 - 16.15
  • Tapdance Leeftijd: 16+Start op 6 november 2017
    18.15 - 19.30

Donderdag

  • Tapdance Leeftijd: 16+Docent: Sanne de Velde Harsenhorst
    20.15 - 21.30
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
18.00
Theater
Leeftijd: 10-12
18.00 - 19.30
Docent: Jan-Willem Slotboom
TheaterSemi-Gevorderden, Gevorderden
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30
Theater
Leeftijd: 13-15
19.30 - 21.00
Docent: Jan-Willem Slotboom
TheaterSemi-Gevorderden, Gevorderden
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
21.00
Theater
Leeftijd: 16-20
21.00 - 22.30
Docent: Jan-Willem Slotboom
TheaterSemi-Gevorderden, Gevorderden
21.15
21.30
21.45
22.00
22.15

Dinsdag

  • Theater Leeftijd: 10-12Docent: Jan-Willem Slotboom
    18.00 - 19.30
  • Theater Leeftijd: 13-15Docent: Jan-Willem Slotboom
    19.30 - 21.00
  • Theater Leeftijd: 16-20Docent: Jan-Willem Slotboom
    21.00 - 22.30
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
15.30
Urban (Afro-Latin)
Leeftijd: 6-9
15.30 - 16.30
Start vanaf 4 aanmeldingen
Urban (Afro-Latin)Beginners, Semi-Gevorderden
15.45
16.00
16.15
16.30
Urban (Afro-Latin)
Leeftijd: 13-17
16.30 - 17.45
Docent: Mellery Garcia Turbi
Urban (Afro-Latin)Beginners, Semi-Gevorderden
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
Urban (Afro-Latin)
Leeftijd: 10-13
17.45 - 19.00
Docent: Mellery Garcia Turbi
Urban (Afro-Latin)Beginners, Semi-Gevorderden
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00
Urban (Afro-Latin)
Leeftijd: 17+
19.00 - 20.15
Docent: Mellery Garcia Turbi
Urban (Afro-Latin)Beginners, Semi-Gevorderden
19.15
19.30
19.45
20.00

Donderdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
16.15
Zang (Musical)
Leeftijd: 12+
16.15 - 17.15
Start vanaf 4 aanmeldingen
Zang (Musical)Beginners, Semi-Gevorderden, Gevorderden
16.30
16.45
17.00
17.15
Zang (Musical)
Leeftijd: 7-11
17.15 - 18.15
Start op 6 november 2017
Zang (Musical)Beginners, Semi-Gevorderden, Gevorderden
17.30
17.45
18.00

Maandag

No events available!
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
18.45
Theater
Leeftijd: 10-14
18.45 - 20.15
Docent: Jan-Willem Slotboom
TheaterBeginners, Semi-Gevorderden, Gevorderden
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
Theater
Leeftijd: Volwassenen (18+)
20.15 - 21.45
Start vanaf 4 aanmeldingen
TheaterSemi-Gevorderden, Gevorderden
20.30
20.45
21.00
21.15
21.30

Maandag

  • Theater Leeftijd: 10-14Docent: Jan-Willem Slotboom
    18.45 - 20.15
  • Theater Leeftijd: Volwassenen (18+)Start vanaf 4 aanmeldingen
    20.15 - 21.45
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
18.45
Theater
Leeftijd: 10-14
18.45 - 20.15
Docent: Jan-Willem Slotboom
TheaterBeginners, Semi-Gevorderden, Gevorderden
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
Theater
Leeftijd: Volwassenen (18+)
20.15 - 21.45
Start vanaf 4 aanmeldingen
TheaterSemi-Gevorderden, Gevorderden
20.30
20.45
21.00
21.15
21.30

Maandag

  • Theater Leeftijd: 10-14Docent: Jan-Willem Slotboom
    18.45 - 20.15
  • Theater Leeftijd: Volwassenen (18+)Start vanaf 4 aanmeldingen
    20.15 - 21.45
No events available in urban-afro-latin-studio-3 category!
No events available!