Bransz Lesrooster

 
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.00
Ouder & Kind Dansles
Leeftijd: 1,5-3
09.00 - 09.30
Docent: Aneesa Inaad
09.15
09.30
Klassiek Ballet
Leeftijd: volwassenen (17+)
09.30 - 10.45
Start proefles bij 4 aanmeldingen
Klassiek BalletBeginners, Semi- Gevorderden
09.45
Ouder & Kind Dansles
Leeftijd: 1,5-3
09.45 - 10.15
Docent: Aneesa Inaad
10.00
Jazzdance
Leeftijd: 30+
10.00 - 11.15
Start proefles bij 4 aanmeldingen
JazzdanceAlle Niveaus
10.15
Peuter Danskriebels
Leeftijd: 3-4
10.15 - 11.00
Docent: Aneesa Inaad
10.30
10.45
Dansmix 50+
Leeftijd: 50+
10.45 - 11.45
Start proefles bij 4 aanmeldingen
Dansmix 50+Beginners, Semi- Gevorderden
11.00
Kleuter Dansmix
Leeftijd: 5-6
11.00 - 11.45
Docent: Aneesa Inaad
11.15
Barre Workout
Leeftijd: Volwassenen (17+)
11.15 - 12.15
Start proefles bij 4 aanmeldingen
Barre WorkoutBeginners
11.30
11.45
Jazzdance
Leeftijd: Volwassenen(18+)
11.45 - 13.00
Start proefles bij 4 aanmeldingen
JazzdanceBeginners, Semi- Gevorderden
Jazzdance
Leeftijd: 7-10
11.45 - 12.45
Start vanaf 4 aanmeldingen
JazzdanceBeginners, Semi-Gevorderden
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
Peuter Danskriebels
Leeftijd: 3-4
13.45 - 14.30
Start proefles vanaf 4 aanmeldingen
14.00
14.15
14.30
Kleuter Dansmix
Leeftijd: 5-6
14.30 - 15.15
Docent: Aneesa Inaad
Peuter Danskriebels
Leeftijd: 3-4
14.30 - 15.15
Docent: Aneesa Inaad
14.45
15.00
15.15
Streetdance
Leeftijd: 4,5-6
15.15 - 16.00
Start proefles bij 4 aanmeldingen
StreetdanceBeginners
Kleuter Dansmix
Leeftijd: 5-6
15.15 - 16.00
Docent: Aneesa Inaad
15.30
15.45
Klassiek Ballet
Leeftijd: 5-8
15.45 - 16.45
Docent: Monique Cambon
16.00
Modern Contemporary
Leeftijd: 10-12
16.00 - 17.00
Docent: Merle Schiebergen
Modern ContemporaryBeginners, Semi- Gevorderden
Jazzdance
Leeftijd: 7-8
16.00 - 17.00
Docent: Aneesa Inaad
JazzdanceBeginners
16.15
Klassiek Ballet
Leeftijd: 5-6
16.15 - 17.00
Start proefles bij 4 aanmeldingen
16.30
16.45
Klassiek Ballet
Leeftijd: 9-13
16.45 - 18.00
Docent: Monique Cambon
Klassiek BalletSemi- Gevorderden
17.00
Modern Contemporary
Leeftijd: 13-15
17.00 - 18.15
Docent: Merle Schiebergen
Modern ContemporaryBeginners, Semi- Gevorderden
Klassiek Ballet
Leeftijd: 7-11
17.00 - 18.15
Docent: Laurien Draaijer
Jazzdance
Leeftijd: 9-11
17.00 - 18.15
Docent: Aneesa Inaad
JazzdanceSemi-Gevorderden
17.15
17.30
17.45
18.00
Spitzen
Leeftijd: 11-16
18.00 - 18.30
Docent: Monique Cambon
SpitzenSemi- Gevorderden, Gevorderden
18.15
Modern Jazz
Leeftijd: 15-17
18.15 - 19.30
Docent: Jet Robert
Modern JazzGevorderden
Modern Contemporary
Alle Leeftijden (16+)
18.15 - 19.30
Docent: Merle Schiebergen
Modern ContemporaryBeginners, Semi- Gevorderden
Jazzdance
Leeftijd: 12-15
18.15 - 19.30
Docent: Aneesa Inaad
JazzdanceGevorderden
Show- & LatinJazz
Alle leeftijden (16+)
18.15 - 19.30
Start proefles bij 4 aanmeldingen
Show- & LatinJazzSemi- Gevorderden, Gevorderden

Dansprojecten
Deelname dmv Auditie
18.15 - 19.45
Docent: Cleo Jonker
DansprojectenGevorderden
18.30
Klassiek Ballet
Leeftijd: 14-17
18.30 - 19.45
Docent: Monique Cambon
Klassiek BalletSemi- Gevorderden
Klassiek Ballet
Leeftijd: volwassenen (17+)
18.30 - 19.45
Docent: Laurien Draaijer
Klassiek BalletSemi- Gevorderden
18.45
19.00
19.15
19.30
Modern Jazz
Leeftijd: 18+
19.30 - 20.45
Docent: Jet Robert
Modern JazzGevorderden
Modern Contemporary
Alle Leeftijden (16+)
19.30 - 20.45
Docent: Merle Schiebergen
Jazzdance
Leeftijd: 16+
19.30 - 21.00
Docent: Aneesa Inaad
JazzdanceGevorderden
19.45
Klassiek Ballet
Leeftijd: 30+
19.45 - 21.00
Docent: Monique Cambon
Klassiek BalletSemi- Gevorderden, Gevorderden
Spitzen
Leeftijd: 17+
19.45 - 20.30
Docent: Laurien Draaijer
SpitzenSemi- Gevorderden, Gevorderden
Tapdance
Leeftijd: 16+
19.45 - 21.00
Docent: Mirjam Schaart
TapdanceSemi-Gevorderden
20.00
20.15
20.30
Klassiek Ballet
Leeftijd: volwassenen (17+)
20.30 - 22.00
Docent: Laurien Draaijer
Klassiek BalletGevorderden
20.45
Modern Jazz
Leeftijd: 30+
20.45 - 22.00
Docent: Jet Robert
Modern JazzBeginners, Semi-Gevorderden
Partnering & Contact Improvisatie
Alle leeftijden (16+)
20.45 - 22.00
Start proefles bij 4 aanmeldingen
21.00
Barre Workout
Leeftijd: Volwassenen (17+)
21.00 - 22.00
Start proefles bij 4 aanmeldingen
Barre WorkoutBeginners
Jazzdance
Leeftijd: Volwassenen (25+)
21.00 - 22.15
Start vanaf 4 aanmeldingen
JazzdanceBeginners, Semi-Gevorderden
Tapdance
Leeftijd: 16+
21.00 - 22.15
Docent: Mirjam Schaart
TapdanceBeginners
21.15
21.30
21.45
22.00

Maandag

  • Modern Jazz Leeftijd: 15-17 · Docent: Jet Robert
    18.15 - 19.30
  • Modern Jazz Leeftijd: 18+ · Docent: Jet Robert
    19.30 - 20.45
  • Modern Jazz Leeftijd: 30+ · Docent: Jet Robert
    20.45 - 22.00

Dinsdag

  • Klassiek Ballet Leeftijd: 5-8 · Docent: Monique Cambon
    15.45 - 16.45
  • Klassiek Ballet Leeftijd: 9-13 · Docent: Monique Cambon
    16.45 - 18.00
  • Spitzen Leeftijd: 11-16 · Docent: Monique Cambon
    18.00 - 18.30
  • Klassiek Ballet Leeftijd: 14-17 · Docent: Monique Cambon
    18.30 - 19.45
  • Klassiek Ballet Leeftijd: 30+ · Docent: Monique Cambon
    19.45 - 21.00
  • Barre Workout Leeftijd: Volwassenen (17+) · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    21.00 - 22.00

Woensdag

Donderdag

  • Klassiek Ballet Leeftijd: 5-6 · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    16.15 - 17.00
  • Klassiek Ballet Leeftijd: 7-11 · Docent: Laurien Draaijer
    17.00 - 18.15
  • Klassiek Ballet Leeftijd: volwassenen (17+) · Docent: Laurien Draaijer
    18.30 - 19.45
  • Spitzen Leeftijd: 17+ · Docent: Laurien Draaijer
    19.45 - 20.30
  • Klassiek Ballet Leeftijd: volwassenen (17+) · Docent: Laurien Draaijer
    20.30 - 22.00

Vrijdag

  • Jazzdance Leeftijd: 30+ · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    10.00 - 11.15
  • Barre Workout Leeftijd: Volwassenen (17+) · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    11.15 - 12.15
  • Peuter Danskriebels Leeftijd: 3-4 · Docent: Aneesa Inaad
    14.30 - 15.15
  • Kleuter Dansmix Leeftijd: 5-6 · Docent: Aneesa Inaad
    15.15 - 16.00
  • Jazzdance Leeftijd: 7-8 · Docent: Aneesa Inaad
    16.00 - 17.00
  • Jazzdance Leeftijd: 9-11 · Docent: Aneesa Inaad
    17.00 - 18.15
  • Jazzdance Leeftijd: 12-15 · Docent: Aneesa Inaad
    18.15 - 19.30
  • Jazzdance Leeftijd: 16+ · Docent: Aneesa Inaad
    19.30 - 21.00
  • Jazzdance Leeftijd: Volwassenen (25+) · Start vanaf 4 aanmeldingen
    21.00 - 22.15

Zaterdag

Zondag

  • Show- & LatinJazz Alle leeftijden (16+) · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    18.15 - 19.30
  • Dansprojecten Deelname dmv Auditie · Docent: Cleo Jonker
    18.15 - 19.45
  • Tapdance Leeftijd: 16+ · Docent: Mirjam Schaart
    19.45 - 21.00
  • Tapdance Leeftijd: 16+ · Docent: Mirjam Schaart
    21.00 - 22.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
11.15
Barre Workout
Leeftijd: Volwassenen (17+)
11.15 - 12.15
Start proefles bij 4 aanmeldingen
Barre WorkoutBeginners
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
21.00
Barre Workout
Leeftijd: Volwassenen (17+)
21.00 - 22.00
Start proefles bij 4 aanmeldingen
Barre WorkoutBeginners
21.15
21.30
21.45

Dinsdag

  • Barre Workout Leeftijd: Volwassenen (17+) · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    21.00 - 22.00

Vrijdag

  • Barre Workout Leeftijd: Volwassenen (17+) · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    11.15 - 12.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20.45
Partnering & Contact Improvisatie
Alle leeftijden (16+)
20.45 - 22.00
Start proefles bij 4 aanmeldingen
21.00
21.15
21.30
21.45

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10.45
Dansmix 50+
Leeftijd: 50+
10.45 - 11.45
Start proefles bij 4 aanmeldingen
Dansmix 50+Beginners, Semi- Gevorderden
11.00
11.15
11.30

Woensdag

  • Dansmix 50+ Leeftijd: 50+ · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    10.45 - 11.45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.15
Dansprojecten
Deelname dmv Auditie
18.15 - 19.45
Docent: Cleo Jonker
DansprojectenGevorderden
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30

Zondag

  • Dansprojecten Deelname dmv Auditie · Docent: Cleo Jonker
    18.15 - 19.45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10.00
Jazzdance
Leeftijd: 30+
10.00 - 11.15
Start proefles bij 4 aanmeldingen
JazzdanceAlle Niveaus
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
Jazzdance
Leeftijd: Volwassenen(18+)
11.45 - 13.00
Start proefles bij 4 aanmeldingen
JazzdanceBeginners, Semi- Gevorderden
Jazzdance
Leeftijd: 7-10
11.45 - 12.45
Start vanaf 4 aanmeldingen
JazzdanceBeginners, Semi-Gevorderden
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
16.00
Jazzdance
Leeftijd: 7-8
16.00 - 17.00
Docent: Aneesa Inaad
JazzdanceBeginners
16.15
16.30
16.45
17.00
Jazzdance
Leeftijd: 9-11
17.00 - 18.15
Docent: Aneesa Inaad
JazzdanceSemi-Gevorderden
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
Jazzdance
Leeftijd: 12-15
18.15 - 19.30
Docent: Aneesa Inaad
JazzdanceGevorderden
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30
Jazzdance
Leeftijd: 16+
19.30 - 21.00
Docent: Aneesa Inaad
JazzdanceGevorderden
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
21.00
Jazzdance
Leeftijd: Volwassenen (25+)
21.00 - 22.15
Start vanaf 4 aanmeldingen
JazzdanceBeginners, Semi-Gevorderden
21.15
21.30
21.45
22.00

Woensdag

  • Jazzdance Leeftijd: Volwassenen(18+) · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    11.45 - 13.00

Vrijdag

  • Jazzdance Leeftijd: 30+ · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    10.00 - 11.15
  • Jazzdance Leeftijd: 7-8 · Docent: Aneesa Inaad
    16.00 - 17.00
  • Jazzdance Leeftijd: 9-11 · Docent: Aneesa Inaad
    17.00 - 18.15
  • Jazzdance Leeftijd: 12-15 · Docent: Aneesa Inaad
    18.15 - 19.30
  • Jazzdance Leeftijd: 16+ · Docent: Aneesa Inaad
    19.30 - 21.00
  • Jazzdance Leeftijd: Volwassenen (25+) · Start vanaf 4 aanmeldingen
    21.00 - 22.15

Zaterdag

  • Jazzdance Leeftijd: 7-10 · Start vanaf 4 aanmeldingen
    11.45 - 12.45
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.30
Klassiek Ballet
Leeftijd: volwassenen (17+)
09.30 - 10.45
Start proefles bij 4 aanmeldingen
Klassiek BalletBeginners, Semi- Gevorderden
09.45
10.00
10.15
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
14.45
15.00
15.15
15.30
15.45
Klassiek Ballet
Leeftijd: 5-8
15.45 - 16.45
Docent: Monique Cambon
16.00
16.15
Klassiek Ballet
Leeftijd: 5-6
16.15 - 17.00
Start proefles bij 4 aanmeldingen
16.30
16.45
Klassiek Ballet
Leeftijd: 9-13
16.45 - 18.00
Docent: Monique Cambon
Klassiek BalletSemi- Gevorderden
17.00
Klassiek Ballet
Leeftijd: 7-11
17.00 - 18.15
Docent: Laurien Draaijer
17.15
17.30
17.45
18.00
Spitzen
Leeftijd: 11-16
18.00 - 18.30
Docent: Monique Cambon
SpitzenSemi- Gevorderden, Gevorderden
18.15
18.30
Klassiek Ballet
Leeftijd: 14-17
18.30 - 19.45
Docent: Monique Cambon
Klassiek BalletSemi- Gevorderden
Klassiek Ballet
Leeftijd: volwassenen (17+)
18.30 - 19.45
Docent: Laurien Draaijer
Klassiek BalletSemi- Gevorderden
18.45
19.00
19.15
19.30
19.45
Klassiek Ballet
Leeftijd: 30+
19.45 - 21.00
Docent: Monique Cambon
Klassiek BalletSemi- Gevorderden, Gevorderden
Spitzen
Leeftijd: 17+
19.45 - 20.30
Docent: Laurien Draaijer
SpitzenSemi- Gevorderden, Gevorderden
20.00
20.15
20.30
Klassiek Ballet
Leeftijd: volwassenen (17+)
20.30 - 22.00
Docent: Laurien Draaijer
Klassiek BalletGevorderden
20.45
21.00
21.15
21.30
21.45

Dinsdag

Woensdag

  • Klassiek Ballet Leeftijd: volwassenen (17+) · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    09.30 - 10.45

Donderdag

  • Klassiek Ballet Leeftijd: 5-6 · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    16.15 - 17.00
  • Klassiek Ballet Leeftijd: 7-11 · Docent: Laurien Draaijer
    17.00 - 18.15
  • Klassiek Ballet Leeftijd: volwassenen (17+) · Docent: Laurien Draaijer
    18.30 - 19.45
  • Spitzen Leeftijd: 17+ · Docent: Laurien Draaijer
    19.45 - 20.30
  • Klassiek Ballet Leeftijd: volwassenen (17+) · Docent: Laurien Draaijer
    20.30 - 22.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
11.00
Kleuter Dansmix
Leeftijd: 5-6
11.00 - 11.45
Docent: Aneesa Inaad
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
14.00
14.15
14.30
Kleuter Dansmix
Leeftijd: 5-6
14.30 - 15.15
Docent: Aneesa Inaad
14.45
15.00
15.15
Kleuter Dansmix
Leeftijd: 5-6
15.15 - 16.00
Docent: Aneesa Inaad
15.30
15.45

Woensdag

Vrijdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.15
Show- & LatinJazz
Alle leeftijden (16+)
18.15 - 19.30
Start proefles bij 4 aanmeldingen
Show- & LatinJazzSemi- Gevorderden, Gevorderden
18.30
18.45
19.00
19.15

Zondag

  • Show- & LatinJazz Alle leeftijden (16+) · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    18.15 - 19.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16.00
Modern Contemporary
Leeftijd: 10-12
16.00 - 17.00
Docent: Merle Schiebergen
Modern ContemporaryBeginners, Semi- Gevorderden
16.15
16.30
16.45
17.00
Modern Contemporary
Leeftijd: 13-15
17.00 - 18.15
Docent: Merle Schiebergen
Modern ContemporaryBeginners, Semi- Gevorderden
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
Modern Contemporary
Alle Leeftijden (16+)
18.15 - 19.30
Docent: Merle Schiebergen
Modern ContemporaryBeginners, Semi- Gevorderden
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30
Modern Contemporary
Alle Leeftijden (16+)
19.30 - 20.45
Docent: Merle Schiebergen
19.45
20.00
20.15
20.30

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18.15
Modern Jazz
Leeftijd: 15-17
18.15 - 19.30
Docent: Jet Robert
Modern JazzGevorderden
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30
Modern Jazz
Leeftijd: 18+
19.30 - 20.45
Docent: Jet Robert
Modern JazzGevorderden
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
Modern Jazz
Leeftijd: 30+
20.45 - 22.00
Docent: Jet Robert
Modern JazzBeginners, Semi-Gevorderden
21.00
21.15
21.30
21.45

Maandag

  • Modern Jazz Leeftijd: 15-17 · Docent: Jet Robert
    18.15 - 19.30
  • Modern Jazz Leeftijd: 18+ · Docent: Jet Robert
    19.30 - 20.45
  • Modern Jazz Leeftijd: 30+ · Docent: Jet Robert
    20.45 - 22.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.00
Ouder & Kind Dansles
Leeftijd: 1,5-3
09.00 - 09.30
Docent: Aneesa Inaad
09.15
09.30
09.45
Ouder & Kind Dansles
Leeftijd: 1,5-3
09.45 - 10.15
Docent: Aneesa Inaad
10.00

Woensdag

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10.15
Peuter Danskriebels
Leeftijd: 3-4
10.15 - 11.00
Docent: Aneesa Inaad
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
13.15
13.30
13.45
Peuter Danskriebels
Leeftijd: 3-4
13.45 - 14.30
Start proefles vanaf 4 aanmeldingen
14.00
14.15
14.30
Peuter Danskriebels
Leeftijd: 3-4
14.30 - 15.15
Docent: Aneesa Inaad
14.45
15.00

Woensdag

Vrijdag

Zaterdag

Geen lessen beschikbaar in selectie categorie!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.45
Tapdance
Leeftijd: 16+
19.45 - 21.00
Docent: Mirjam Schaart
TapdanceSemi-Gevorderden
20.00
20.15
20.30
20.45
21.00
Tapdance
Leeftijd: 16+
21.00 - 22.15
Docent: Mirjam Schaart
TapdanceBeginners
21.15
21.30
21.45
22.00

Zondag

  • Tapdance Leeftijd: 16+ · Docent: Mirjam Schaart
    19.45 - 21.00
  • Tapdance Leeftijd: 16+ · Docent: Mirjam Schaart
    21.00 - 22.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
15.15
Streetdance
Leeftijd: 4,5-6
15.15 - 16.00
Start proefles bij 4 aanmeldingen
StreetdanceBeginners
15.30
15.45

Woensdag

  • Streetdance Leeftijd: 4,5-6 · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    15.15 - 16.00
Geenlessen beschikbaar!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.00
Hatha Yoga (Slow Flow)
Leeftijd: Volwassenen
09.00 - 10.15
Docent: Sabrina Jansen
Hatha Yoga (Slow Flow)Beginners, Semi- Gevorderden
Selectie
Selectie 2 (11-15 jr.)
09.00 - 10.15
Docent: Cleo Jonker
SelectieGevorderden
09.15
09.30
09.45
10.00
10.15
Selectie
Selectie 1 (16+)
10.15 - 11.45
Docent: Cleo Jonker
SelectieGevorderden
10.30
Vrij trainen
16+
10.30 - 13.45
Alle Stijlen (en alle scholen)
Vrij trainenSemi-professionals, Professionals
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
Selectie
Selectie 3 (7-10 jr.)
11.45 - 13.00
Docent: Cleo Jonker
SelectieGevorderden
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
Vrij trainen
Alle leeftijden
13.00 - 14.00
Alle stijlen
Vrij trainenAlle niveaus
13.15
13.30
13.45
Cool Skills
Leeftijd: 3,5-5 jaar
13.45 - 14.30
Start vanaf 4 aanmeldingen
Cool SkillsBeginners
14.00
14.15
14.30
Breakdance
Leeftijd: 7-12
14.30 - 15.45
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceBeginners, Semi-Gevorderden
Breakdance
Leeftijd: 4-5
14.30 - 15.30
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceBeginners
14.45
15.00
15.15
15.30
Theater
Leeftijd: 6-8
15.30 - 16.30
Start proefles bij 4 aanmeldingen
TheaterBeginners
Musical
Leeftijd: 4,5-7
15.30 - 16.30
Docent: Bernice Havenaar
MusicalBeginners
Breakdance
Leeftijd: 6-7
15.30 - 16.30
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceBeginners
15.45
Breakdance Selectie
Selectie (alle leeftijden)
15.45 - 17.00
Docent: Haico van Dijk
Urban (HipHop Choreo)
Leeftijd: 9-11
15.45 - 17.00
Docent: Nikisha Samson
Urban (HipHop Choreo)Beginners, Semi-Gevorderden
16.00
16.15
16.30
Theater
Leeftijd: 9-11
16.30 - 17.45
Docent: Josje Eijkenboom
TheaterBeginners, Semi-Gevorderden
Musical
Leeftijd: 8-10
16.30 - 17.45
Docent: Bernice Havenaar
MusicalBeginners, Semi-Gevorderden
Breakdance
Leeftijd: 8-9
16.30 - 17.45
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceBeginners, Semi-Gevorderden
16.45
17.00
Popping & Locking
Leeftijd: 7-12
17.00 - 18.15
Docent: Nicholas Louw
Popping & LockingBeginners, Semi-Gevorderden
Urban (HipHop Choreo)
Leeftijd: 12-14
17.00 - 18.15
Docent: Nikisha Samson
Urban (HipHop Choreo)Beginners, Semi-Gevorderden
17.15
17.30
17.45
Theater
Leeftijd: 12-15
17.45 - 19.00
Docent: Josje Eijkenboom
TheaterBeginners, Semi-Gevorderden
Zang (Musical)
Leeftijd: 7-13
17.45 - 18.45
Docent: Bernice Havenaar
Zang (Musical)Alle Niveaus
Breakdance
Leeftijd: 10-11
17.45 - 19.15
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceSemi-Gevorderden, Gevorderden
18.00
18.15
Popping & Locking
Alle Leeftijden (13+)
18.15 - 19.30
Docent: Nicholas Louw
Popping & LockingAlle Niveaus
Urban (HipHop Choreo)
Leeftijd: 15-17
18.15 - 19.30
Docent: Nikisha Samson
Urban (HipHop Choreo)Beginners, Semi-Gevorderden
18.30
18.45
Musical
Leeftijd: 11-13
18.45 - 20.00
Docent: Bernice Havenaar
MusicalBeginners, Semi-Gevorderden
19.00
Theater
Alle Leeftijden (16+)
19.00 - 20.30
Docent: Josje Eijkenboom
TheaterBeginners, Semi Gevorderden
19.15
Breakdance
Leeftijd: 12-20
19.15 - 20.45
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceSemi gevorderden, Gevorderden
19.30
Dancehall
Alle Leeftijden (14+)
19.30 - 20.45
Kelly Wout
DancehallBeginners, Semi- Gevorderden
Urban (HipHop Choreo)
Leeftijd: 17-29
19.30 - 20.45
Docent: Nikisha Samson
Urban (HipHop Choreo)Beginners, Semi-Gevorderden
Stijldansen
Leeftijd: 18+ (beginners)
19.30 - 21.15
Docent: Peter van Breenen
StijldansenBeginners

Stijldansen
Leeftijd: 18+ (gevorderden)
20.15 - 22.00
Docent: Peter van Breenen
StijldansenSemi-Gevorderden
19.45
20.00
Musical
Leeftijd: 14-21
20.00 - 21.15
Docent: Bernice Havenaar
MusicalAlle Niveaus
20.15
20.30
Theater Productiegroep
Selectie (14+)
20.30 - 22.00
Docent: Jessica Kaasschieter
20.45
Dancehall
Alle Leeftijden (14+)
20.45 - 22.00
Kelly Wout
DancehallGevorderden
Urban (HipHop Choreo)
Leeftijd: 30+
20.45 - 22.00
Docent: Nikisha Samson
Urban (HipHop Choreo)Beginners, Semi-Gevorderden
Breakdance
Leeftijd: Volwassenen 21+
20.45 - 22.00
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceBeginners, Semi-Gevorderden
21.00
21.15
Musical
Leeftijd: Volwassenen
21.15 - 22.15
Start proefles bij 4 aanmeldingen
MusicalAlle Niveaus
21.30
21.45
22.00

Maandag

  • Theater Leeftijd: 6-8 · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    15.30 - 16.30
  • Theater Leeftijd: 9-11 · Docent: Josje Eijkenboom
    16.30 - 17.45
  • Theater Leeftijd: 12-15 · Docent: Josje Eijkenboom
    17.45 - 19.00
  • Theater Alle Leeftijden (16+) · Docent: Josje Eijkenboom
    19.00 - 20.30
  • Theater Productiegroep Selectie (14+) · Docent: Jessica Kaasschieter
    20.30 - 22.00

Dinsdag

  • Hatha Yoga (Slow Flow) Leeftijd: Volwassenen · Docent: Sabrina Jansen
    09.00 - 10.15
  • Musical Leeftijd: 4,5-7 · Docent: Bernice Havenaar
    15.30 - 16.30
  • Musical Leeftijd: 8-10 · Docent: Bernice Havenaar
    16.30 - 17.45
  • Zang (Musical) Leeftijd: 7-13 · Docent: Bernice Havenaar
    17.45 - 18.45
  • Musical Leeftijd: 11-13 · Docent: Bernice Havenaar
    18.45 - 20.00
  • Musical Leeftijd: 14-21 · Docent: Bernice Havenaar
    20.00 - 21.15
  • Musical Leeftijd: Volwassenen · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    21.15 - 22.15

Woensdag

  • Vrij trainen 16+ · Alle Stijlen (en alle scholen)
    10.30 - 13.45
  • Cool Skills Leeftijd: 3,5-5 jaar · Start vanaf 4 aanmeldingen
    13.45 - 14.30
  • Breakdance Leeftijd: 7-12 · Docent: Haico van Dijk
    14.30 - 15.45
  • Breakdance Selectie Selectie (alle leeftijden) · Docent: Haico van Dijk
    15.45 - 17.00
  • Popping & Locking Leeftijd: 7-12 · Docent: Nicholas Louw
    17.00 - 18.15
  • Popping & Locking Alle Leeftijden (13+) · Docent: Nicholas Louw
    18.15 - 19.30
  • Dancehall Alle Leeftijden (14+) · Kelly Wout
    19.30 - 20.45
  • Dancehall Alle Leeftijden (14+) · Kelly Wout
    20.45 - 22.00

Donderdag

Vrijdag

  • Breakdance Leeftijd: 4-5 · Docent: Haico van Dijk
    14.30 - 15.30
  • Breakdance Leeftijd: 6-7 · Docent: Haico van Dijk
    15.30 - 16.30
  • Breakdance Leeftijd: 8-9 · Docent: Haico van Dijk
    16.30 - 17.45
  • Breakdance Leeftijd: 10-11 · Docent: Haico van Dijk
    17.45 - 19.15
  • Breakdance Leeftijd: 12-20 · Docent: Haico van Dijk
    19.15 - 20.45
  • Breakdance Leeftijd: Volwassenen 21+ · Docent: Haico van Dijk
    20.45 - 22.00

Zaterdag

  • Selectie Selectie 2 (11-15 jr.) · Docent: Cleo Jonker
    09.00 - 10.15
  • Selectie Selectie 1 (16+) · Docent: Cleo Jonker
    10.15 - 11.45
  • Selectie Selectie 3 (7-10 jr.) · Docent: Cleo Jonker
    11.45 - 13.00
  • Vrij trainen Alle leeftijden · Alle stijlen
    13.00 - 14.00

Zondag

  • Stijldansen Leeftijd: 18+ (beginners) · Docent: Peter van Breenen
    19.30 - 21.15
  • Stijldansen Leeftijd: 18+ (gevorderden) · Docent: Peter van Breenen
    20.15 - 22.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
14.30
Breakdance
Leeftijd: 7-12
14.30 - 15.45
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceBeginners, Semi-Gevorderden
Breakdance
Leeftijd: 4-5
14.30 - 15.30
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceBeginners
14.45
15.00
15.15
15.30
Breakdance
Leeftijd: 6-7
15.30 - 16.30
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceBeginners
15.45
Breakdance Selectie
Selectie (alle leeftijden)
15.45 - 17.00
Docent: Haico van Dijk
16.00
16.15
16.30
Breakdance
Leeftijd: 8-9
16.30 - 17.45
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceBeginners, Semi-Gevorderden
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
Breakdance
Leeftijd: 10-11
17.45 - 19.15
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceSemi-Gevorderden, Gevorderden
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15
Breakdance
Leeftijd: 12-20
19.15 - 20.45
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceSemi gevorderden, Gevorderden
19.30
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
Breakdance
Leeftijd: Volwassenen 21+
20.45 - 22.00
Docent: Haico van Dijk
BreakdanceBeginners, Semi-Gevorderden
21.00
21.15
21.30
21.45

Woensdag

Vrijdag

  • Breakdance Leeftijd: 4-5 · Docent: Haico van Dijk
    14.30 - 15.30
  • Breakdance Leeftijd: 6-7 · Docent: Haico van Dijk
    15.30 - 16.30
  • Breakdance Leeftijd: 8-9 · Docent: Haico van Dijk
    16.30 - 17.45
  • Breakdance Leeftijd: 10-11 · Docent: Haico van Dijk
    17.45 - 19.15
  • Breakdance Leeftijd: 12-20 · Docent: Haico van Dijk
    19.15 - 20.45
  • Breakdance Leeftijd: Volwassenen 21+ · Docent: Haico van Dijk
    20.45 - 22.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
13.45
Cool Skills
Leeftijd: 3,5-5 jaar
13.45 - 14.30
Start vanaf 4 aanmeldingen
Cool SkillsBeginners
14.00
14.15

Woensdag

  • Cool Skills Leeftijd: 3,5-5 jaar · Start vanaf 4 aanmeldingen
    13.45 - 14.30
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.30
Dancehall
Alle Leeftijden (14+)
19.30 - 20.45
Kelly Wout
DancehallBeginners, Semi- Gevorderden
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
Dancehall
Alle Leeftijden (14+)
20.45 - 22.00
Kelly Wout
DancehallGevorderden
21.00
21.15
21.30
21.45

Woensdag

  • Dancehall Alle Leeftijden (14+) · Kelly Wout
    19.30 - 20.45
  • Dancehall Alle Leeftijden (14+) · Kelly Wout
    20.45 - 22.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
15.30
Musical
Leeftijd: 4,5-7
15.30 - 16.30
Docent: Bernice Havenaar
MusicalBeginners
15.45
16.00
16.15
16.30
Musical
Leeftijd: 8-10
16.30 - 17.45
Docent: Bernice Havenaar
MusicalBeginners, Semi-Gevorderden
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45
Musical
Leeftijd: 11-13
18.45 - 20.00
Docent: Bernice Havenaar
MusicalBeginners, Semi-Gevorderden
19.00
19.15
19.30
19.45
20.00
Musical
Leeftijd: 14-21
20.00 - 21.15
Docent: Bernice Havenaar
MusicalAlle Niveaus
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15
Musical
Leeftijd: Volwassenen
21.15 - 22.15
Start proefles bij 4 aanmeldingen
MusicalAlle Niveaus
21.30
21.45
22.00

Dinsdag

  • Musical Leeftijd: 4,5-7 · Docent: Bernice Havenaar
    15.30 - 16.30
  • Musical Leeftijd: 8-10 · Docent: Bernice Havenaar
    16.30 - 17.45
  • Musical Leeftijd: 11-13 · Docent: Bernice Havenaar
    18.45 - 20.00
  • Musical Leeftijd: 14-21 · Docent: Bernice Havenaar
    20.00 - 21.15
  • Musical Leeftijd: Volwassenen · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    21.15 - 22.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17.00
Popping & Locking
Leeftijd: 7-12
17.00 - 18.15
Docent: Nicholas Louw
Popping & LockingBeginners, Semi-Gevorderden
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
Popping & Locking
Alle Leeftijden (13+)
18.15 - 19.30
Docent: Nicholas Louw
Popping & LockingAlle Niveaus
18.30
18.45
19.00
19.15

Woensdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.00
Selectie
Selectie 2 (11-15 jr.)
09.00 - 10.15
Docent: Cleo Jonker
SelectieGevorderden
09.15
09.30
09.45
10.00
10.15
Selectie
Selectie 1 (16+)
10.15 - 11.45
Docent: Cleo Jonker
SelectieGevorderden
10.30
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
Selectie
Selectie 3 (7-10 jr.)
11.45 - 13.00
Docent: Cleo Jonker
SelectieGevorderden
12.00
12.15
12.30
12.45

Zaterdag

  • Selectie Selectie 2 (11-15 jr.) · Docent: Cleo Jonker
    09.00 - 10.15
  • Selectie Selectie 1 (16+) · Docent: Cleo Jonker
    10.15 - 11.45
  • Selectie Selectie 3 (7-10 jr.) · Docent: Cleo Jonker
    11.45 - 13.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.30
Stijldansen
Leeftijd: 18+ (beginners)
19.30 - 21.15
Docent: Peter van Breenen
StijldansenBeginners

Stijldansen
Leeftijd: 18+ (gevorderden)
20.15 - 22.00
Docent: Peter van Breenen
StijldansenSemi-Gevorderden
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
21.00
21.15
21.30
21.45

Zondag

  • Stijldansen Leeftijd: 18+ (beginners) · Docent: Peter van Breenen
    19.30 - 21.15
  • Stijldansen Leeftijd: 18+ (gevorderden) · Docent: Peter van Breenen
    20.15 - 22.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
15.30
Theater
Leeftijd: 6-8
15.30 - 16.30
Start proefles bij 4 aanmeldingen
TheaterBeginners
15.45
16.00
16.15
16.30
Theater
Leeftijd: 9-11
16.30 - 17.45
Docent: Josje Eijkenboom
TheaterBeginners, Semi-Gevorderden
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
Theater
Leeftijd: 12-15
17.45 - 19.00
Docent: Josje Eijkenboom
TheaterBeginners, Semi-Gevorderden
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00
Theater
Alle Leeftijden (16+)
19.00 - 20.30
Docent: Josje Eijkenboom
TheaterBeginners, Semi Gevorderden
19.15
19.30
19.45
20.00
20.15
20.30
Theater Productiegroep
Selectie (14+)
20.30 - 22.00
Docent: Jessica Kaasschieter
20.45
21.00
21.15
21.30
21.45

Maandag

  • Theater Leeftijd: 6-8 · Start proefles bij 4 aanmeldingen
    15.30 - 16.30
  • Theater Leeftijd: 9-11 · Docent: Josje Eijkenboom
    16.30 - 17.45
  • Theater Leeftijd: 12-15 · Docent: Josje Eijkenboom
    17.45 - 19.00
  • Theater Alle Leeftijden (16+) · Docent: Josje Eijkenboom
    19.00 - 20.30
  • Theater Productiegroep Selectie (14+) · Docent: Jessica Kaasschieter
    20.30 - 22.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
15.45
Urban (HipHop Choreo)
Leeftijd: 9-11
15.45 - 17.00
Docent: Nikisha Samson
Urban (HipHop Choreo)Beginners, Semi-Gevorderden
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
Urban (HipHop Choreo)
Leeftijd: 12-14
17.00 - 18.15
Docent: Nikisha Samson
Urban (HipHop Choreo)Beginners, Semi-Gevorderden
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
Urban (HipHop Choreo)
Leeftijd: 15-17
18.15 - 19.30
Docent: Nikisha Samson
Urban (HipHop Choreo)Beginners, Semi-Gevorderden
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30
Urban (HipHop Choreo)
Leeftijd: 17-29
19.30 - 20.45
Docent: Nikisha Samson
Urban (HipHop Choreo)Beginners, Semi-Gevorderden
19.45
20.00
20.15
20.30
20.45
Urban (HipHop Choreo)
Leeftijd: 30+
20.45 - 22.00
Docent: Nikisha Samson
Urban (HipHop Choreo)Beginners, Semi-Gevorderden
21.00
21.15
21.30
21.45

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10.30
Vrij trainen
16+
10.30 - 13.45
Alle Stijlen (en alle scholen)
Vrij trainenSemi-professionals, Professionals
10.45
11.00
11.15
11.30
11.45
12.00
12.15
12.30
12.45
13.00
Vrij trainen
Alle leeftijden
13.00 - 14.00
Alle stijlen
Vrij trainenAlle niveaus
13.15
13.30
13.45

Woensdag

  • Vrij trainen 16+ · Alle Stijlen (en alle scholen)
    10.30 - 13.45

Zaterdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09.00
Hatha Yoga (Slow Flow)
Leeftijd: Volwassenen
09.00 - 10.15
Docent: Sabrina Jansen
Hatha Yoga (Slow Flow)Beginners, Semi- Gevorderden
09.15
09.30
09.45
10.00

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17.45
Zang (Musical)
Leeftijd: 7-13
17.45 - 18.45
Docent: Bernice Havenaar
Zang (Musical)Alle Niveaus
18.00
18.15
18.30

Dinsdag

Geenlessen beschikbaar!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16.00
Tricking
Leeftijd: 7-11
16.00 - 17.00
Docent: Paul van Huizen
TrickingAlle Niveaus
Freerunning
Leeftijd: 6-8
16.00 - 17.00
Docent: Don Keizer
FreerunningAlle Niveaus
16.15
16.30
16.45
17.00
Tricking
Leeftijd: Alle Leeftijden (12+)
17.00 - 18.00
Docent: Paul van Huizen
TrickingAlle Niveaus
Freerunning
Leeftijd: 9-12
17.00 - 18.00
Docent: Don Keizer
FreerunningAlle Niveaus
17.15
17.30
17.45
18.00
Freerunning
Leeftijd: Alle leeftijden(13+)
18.00 - 19.00
Docent: Don Keizer
FreerunningAlle Niveaus
18.15
18.30
18.45

Dinsdag

  • Tricking Leeftijd: 7-11 · Docent: Paul van Huizen
    16.00 - 17.00
  • Tricking Leeftijd: Alle Leeftijden (12+) · Docent: Paul van Huizen
    17.00 - 18.00

Woensdag

  • Freerunning Leeftijd: 6-8 · Docent: Don Keizer
    16.00 - 17.00
  • Freerunning Leeftijd: 9-12 · Docent: Don Keizer
    17.00 - 18.00
  • Freerunning Leeftijd: Alle leeftijden(13+) · Docent: Don Keizer
    18.00 - 19.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16.00
Freerunning
Leeftijd: 6-8
16.00 - 17.00
Docent: Don Keizer
FreerunningAlle Niveaus
16.15
16.30
16.45
17.00
Freerunning
Leeftijd: 9-12
17.00 - 18.00
Docent: Don Keizer
FreerunningAlle Niveaus
17.15
17.30
17.45
18.00
Freerunning
Leeftijd: Alle leeftijden(13+)
18.00 - 19.00
Docent: Don Keizer
FreerunningAlle Niveaus
18.15
18.30
18.45

Woensdag

  • Freerunning Leeftijd: 6-8 · Docent: Don Keizer
    16.00 - 17.00
  • Freerunning Leeftijd: 9-12 · Docent: Don Keizer
    17.00 - 18.00
  • Freerunning Leeftijd: Alle leeftijden(13+) · Docent: Don Keizer
    18.00 - 19.00
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
16.00
Tricking
Leeftijd: 7-11
16.00 - 17.00
Docent: Paul van Huizen
TrickingAlle Niveaus
16.15
16.30
16.45
17.00
Tricking
Leeftijd: Alle Leeftijden (12+)
17.00 - 18.00
Docent: Paul van Huizen
TrickingAlle Niveaus
17.15
17.30
17.45

Dinsdag

  • Tricking Leeftijd: 7-11 · Docent: Paul van Huizen
    16.00 - 17.00
  • Tricking Leeftijd: Alle Leeftijden (12+) · Docent: Paul van Huizen
    17.00 - 18.00
Geenlessen beschikbaar!
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.00
Hatha Yoga
Leeftijd: Volwassenen
19.00 - 20.15
Docent: Sabrina Jansen
Hatha YogaAlle Niveaus
19.15
19.30
19.45
20.00

Maandag

  • Hatha Yoga Leeftijd: Volwassenen · Docent: Sabrina Jansen
    19.00 - 20.15
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19.00
Hatha Yoga
Leeftijd: Volwassenen
19.00 - 20.15
Docent: Sabrina Jansen
Hatha YogaAlle Niveaus
19.15
19.30
19.45
20.00

Maandag

  • Hatha Yoga Leeftijd: Volwassenen · Docent: Sabrina Jansen
    19.00 - 20.15
Geenlessen beschikbaar!

Locaties

Bransz  ‘Studio 1’ : Nude 38, Wageningen
Bransz  ‘Studio 2’ : Nude 38, Wageningen
Bransz  ‘Gym 1’ : Marijkeweg 3, Wageningen
Bransz  ‘Gym 2’ : Buurtseweg 1, Wageningen

nl Nederlands
X