nl Nederlands

Bransz Lesrooster

Kies eerst je plaats en studio, daarna je les.

Otterlo: Zomervakantie van 8 juli t/m 3 september 2018
Harskamp: Zomervakantie van 2 juli t/m 3 september 2018

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
14.15
Peuter Danskriebels
Leeftijd: 3-4
14.15 - 15.00
Start vanaf 4 aanmeldingen
14.30
14.45
15.00
Kleuter Dansmix
Leeftijd: 5-6
15.00 - 15.45
Start vanaf 4 aanmeldingen
15.15
15.30
15.45
Klassiek Ballet & Contemporary
Leeftijd: 7-12
15.45 - 17.00
Docent: Aneesa Ali
Klassiek Ballet & ContemporaryBeginners, Semi-Gevorderden
16.00
Street Styles
Leeftijd: 10-15
16.00 - 17.15
Start vanaf 4 aanmeldingen
Street StylesBeginners
16.15
16.30
16.45
17.00
Spitzen
Leeftijd: 11+
17.00 - 18.15
Start vanaf 4 aanmeldingen
SpitzenBeginners, Semi-Gevorderden
17.15
Breakdance
Leeftijd: 7-12
17.15 - 18.30
Docent: Yuri Leysner
BreakdanceBeginners
17.30
17.45
18.00
18.15
Klassiek Ballet
Leeftijd: 13+
18.15 - 19.30
Start vanaf 4 aanmeldingen
Klassiek BalletBeginners, Semi-gevorderden
18.30
Street Styles
Leeftijd: Volwassenen (16+)
18.30 - 19.45
Docent: Yuri Leysner
Street StylesBeginners, Semi-Gevorderden
18.45
19.00
19.15
19.30
19.45
Modern Contemporary
Leeftijd: Volwassenen (16+)
19.45 - 21.00
Docent: Yuri Leysner
Modern ContemporaryBeginners, Semi-Gevorderden
20.00
20.15
20.30
20.45

Maandag

Dinsdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
17.15
Breakdance
Leeftijd: 7-12
17.15 - 18.30
Docent: Yuri Leysner
BreakdanceBeginners
17.30
17.45
18.00
18.15

Maandag

  • Breakdance Leeftijd: 7-12Docent: Yuri Leysner
    17.15 - 18.30
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
15.45
Klassiek Ballet & Contemporary
Leeftijd: 7-12
15.45 - 17.00
Docent: Aneesa Ali
Klassiek Ballet & ContemporaryBeginners, Semi-Gevorderden
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
Spitzen
Leeftijd: 11+
17.00 - 18.15
Start vanaf 4 aanmeldingen
SpitzenBeginners, Semi-Gevorderden
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
Klassiek Ballet
Leeftijd: 13+
18.15 - 19.30
Start vanaf 4 aanmeldingen
Klassiek BalletBeginners, Semi-gevorderden
18.30
18.45
19.00
19.15

Dinsdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
15.00
Kleuter Dansmix
Leeftijd: 5-6
15.00 - 15.45
Start vanaf 4 aanmeldingen
15.15
15.30

Dinsdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
15.45
Klassiek Ballet & Contemporary
Leeftijd: 7-12
15.45 - 17.00
Docent: Aneesa Ali
Klassiek Ballet & ContemporaryBeginners, Semi-Gevorderden
16.00
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30
18.45
19.00
19.15
19.30
19.45
Modern Contemporary
Leeftijd: Volwassenen (16+)
19.45 - 21.00
Docent: Yuri Leysner
Modern ContemporaryBeginners, Semi-Gevorderden
20.00
20.15
20.30
20.45

Maandag

Dinsdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
14.15
Peuter Danskriebels
Leeftijd: 3-4
14.15 - 15.00
Start vanaf 4 aanmeldingen
14.30
14.45

Dinsdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
16.00
Street Styles
Leeftijd: 10-15
16.00 - 17.15
Start vanaf 4 aanmeldingen
Street StylesBeginners
16.15
16.30
16.45
17.00
17.15
17.30
17.45
18.00
18.15
18.30
Street Styles
Leeftijd: Volwassenen (16+)
18.30 - 19.45
Docent: Yuri Leysner
Street StylesBeginners, Semi-Gevorderden
18.45
19.00
19.15
19.30

Maandag

  • Street Styles Leeftijd: 10-15Start vanaf 4 aanmeldingen
    16.00 - 17.15
  • Street Styles Leeftijd: Volwassenen (16+)Docent: Yuri Leysner
    18.30 - 19.45
No events available!

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
16.00
Kleuter Dansmix
Leeftijd: 4-6
16.00 - 17.00
Start vanaf 4 aanmeldingen
16.15
16.30
16.45
17.00
Urban/Streetdance
Leeftijd: 7-11
17.00 - 18.00
Docent: Gillian Kimber Meijer
Urban/StreetdanceBeginners/Semi-gevorderden
17.15
17.30
17.45
18.00
Urban/Streetdance
Leeftijd: 12-16
18.00 - 19.00
Docent: Gillian Kimber Meijer
Urban/StreetdanceBeginners/Semi-gevorderden
18.15
18.30
18.45

Vrijdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
16.00
Kleuter Dansmix
Leeftijd: 4-6
16.00 - 17.00
Start vanaf 4 aanmeldingen
16.15
16.30
16.45

Vrijdag

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdag
17.00
Urban/Streetdance
Leeftijd: 7-11
17.00 - 18.00
Docent: Gillian Kimber Meijer
Urban/StreetdanceBeginners/Semi-gevorderden
17.15
17.30
17.45
18.00
Urban/Streetdance
Leeftijd: 12-16
18.00 - 19.00
Docent: Gillian Kimber Meijer
Urban/StreetdanceBeginners/Semi-gevorderden
18.15
18.30
18.45

Vrijdag

No events available!